Polityka Zwrotów

Polityka Zwrotów

Anulowanie 
zasad zwrotów

Akceptujemy anulowanie zamówienia przed wysyłką lub produkcją produktu. Jeśli zamówienie zostanie anulowane, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Nie możemy anulować zamówienia, jeśli produkt został już wysłany. 

Zwroty (jeśli dotyczy)

Akceptujemy zwrot produktów. Klient ma prawo ubiegać się o zwrot w ciągu 60 dni od daty dostarczenia produktu.
Aby kwalifikować się do zwrotu, Twój przedmiot musi być nieużywany i w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi być także w oryginalnym opakowaniu. Aby sfinalizować zwrot, potrzebujemy paragonu lub dowodu zakupu. Zapytaj naszą obsługę klienta, aby upewnić się, że paczka została wysłana pod właściwy adres. 

Notatki

Przedmioty na zamówienie lub spersonalizowane nie mają prawa do 60-dniowego zwrotu pieniędzy.
Jeśli zwrot jest spowodowany przez konsumenta, konsument powinien ponieść opłatę za wysyłkę. Konkretna opłata powinna zależeć od wybranej firmy ekspresowej.

Jeżeli z naszych powodów otrzymany towar jest uszkodzony lub nieprawidłowy, Konsument nie jest z tego powodu zobowiązany do ponoszenia kosztów przesyłki.

Konsumenci nie pobierają żadnych opłat za uzupełnienie zapasów w przypadku zwrotu produktu.

Zwroty kosztów (jeśli dotyczy)

Po otrzymaniu i sprawdzeniu Twojego zwrotu wyślemy Ci e-mail z powiadomieniem o jego otrzymaniu. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu zwrotu pieniędzy. Jeśli zostaniesz zatwierdzony, Twój zwrot zostanie przetworzony, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany do Twojej karty kredytowej lub oryginalnej metody płatności w ciągu określonej liczby dni.

Spóźnione lub brakujące zwroty pieniędzy (jeśli dotyczy)

Jeśli nie otrzymałeś jeszcze zwrotu pieniędzy, najpierw sprawdź ponownie swoje konto bankowe.
Następnie skontaktuj się z wystawcą karty kredytowej. Oficjalne przyznanie zwrotu pieniędzy może zająć trochę czasu. Następnie skontaktuj się ze swoim bankiem. Opublikowanie zwrotu środków zwykle zajmuje trochę czasu. Jeśli wykonałeś to wszystko i nadal nie otrzymałeś zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z nami.
W celu uzyskania adresu zwrotnego prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.